!!!HePSiCiLeRiN DoĞRu AdReSi!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

! HEPİCİYSEN DOĞRU YERDESİN!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

cemrenin okuduğu kitaplar

2 posters
YazarMesaj
_cemrem_
Admin
_cemrem_

RuH hAlİn : cemrenin okuduğu kitaplar My.php?image=mutlu10lg8

cemrenin okuduğu kitaplar Empty
MesajKonu: cemrenin okuduğu kitaplar   cemrenin okuduğu kitaplar EmptyPaz Ekim 12, 2008 12:43 pm

CEMRENİN OKUDUĞU KİTAPLAR

--------------------------------------------------------------------------------

CEMRE:aşkla ilgili kitaplar okumaya bayılıyorum ben en çok aşk ile ilgili bana aşkı anlatan roman tarzı kitapları severim fakat okuduklarımın arasında bana en sıkıcı gelen "DANIELLE STEEL'İN KADERİN TUZAĞI" ADLI KİTAPTI GÜZEL AMA BANA BAZI BÖLÜMLERİNDE SIKICI GELDİ..EN GÜZELİ İSE BENİM İÇİN "BİR ZAMANLAR İSTANBUL" ADLI KİTAPTIR.."SİYAH ZAMBAK VE MERVE, ALMANAK TÜRKİYE, ÇAĞDAŞ ARAYIŞ" VB TÜM KİTAPLARA BAYILIYORUM.BİR DE ÇOCUK KİTABI AMA "UYUMAK İSTEYEN ÇOCUK" ADLI BİR KİTAP ALDIM VE OKURKEN ÇOK AĞLADIM HERKESE TAVSİYE EDERİM..
kaynak:go girl dergisinin eski sayılarından

----ALINTIDIR---
güzeLLik123

güzeLLik123

MesajKonu: Geri: cemrenin okuduğu kitaplar   cemrenin okuduğu kitaplar EmptyPtsi Haz. 22, 2009 6:01 pm

saol
_cemrem_
Admin
_cemrem_

RuH hAlİn : cemrenin okuduğu kitaplar My.php?image=mutlu10lg8

MesajKonu: Geri: cemrenin okuduğu kitaplar   cemrenin okuduğu kitaplar EmptyPaz Tem. 12, 2009 12:30 pm

önemli dğeil canım

cemrenin okuduğu kitaplar
1 sayfadaki 1 sayfası